top of page
IMG_0001_2.jpg

ÖZEL TASARIM MÜCEVHER

Kişiye Özel İşçilik

Özel Sipariş

Seçtiğiniz BOUCEG JEWELRY ürünlerini istediğiniz renk, şekil, metal veya taşa göre zevkiniz doğrultusunda kişiselleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Kişiye özel mücevher tasarım hizmetimizden faydalanarak kendi mücevher tasarımınızı yapabilirsiniz.

Takı teşhir

Tasarım Danışmanlığı

İlk olarak ne tür bir tasarım yapmak istediğinizi tarafımıza iletmeniz gerekiyor. Her tasarım her değerli taşa uymayacağı için Bursa’da yer alan ofisimizde siz değerli müşterilerimizi ağırlıyoruz.
Eğer il dışında yaşayan ve ofisimize gelemeyecek olup kişiye özel yüzük tasarımı siparişi verecek olan müşterilerimiz için ise telefon, e-posta veya mesaj yoluyla danışmanlık sağlamaktayız.
Yaptığımız görüşmede mevcut ürünlerimizi inceleyerek hangisinde ne tür değişiklikler yapılacağını belirliyor ve siparişi birlikte oluşturuyoruz.

Üç boyutlu tasarım

Tasarım belirlendikten sonra, taşın ve yüzüğün boyutlarına göre modellemesi alanında uzman ustalarımız tarafından yapılır. Yaklaşık 1 hafta sonra tasarımın 3 boyutlu modellemesini müşterimizle paylaşıyoruz. Tasarımın bal mumu örneğini de üretim sürecini 1-2 hafta geciktirebileceği bilgisini vererek isteyen müşterilerimizle paylaşabiliriz.

ee.jpg

Üretim

​Paylaşılan 3 boyutlu yüzük tasarımları hakkında herhangi bir sorunun olmadığına dair onay aldıktan sonra metale (14K, 18K veya veya farklı bir ayarda) döküm işlemine başlıyoruz. Dökümü yapıldıktan sonra atölyedeki ustalarımız tarafından mıhlama, cilalama ve final işlemleri tamamlanan tasarımlar, bu sürecin sonunda eşsiz birer mücevhere dönüşüyor.

cabeceo(3).jpg

Kargo ve Ürün Teslimi

Tüm ürünleri özel kutusu içinde, kimliği, sertifikası, garanti belgesi ve bakım bilgileri ile birlikte özenle paketliyor, güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Siz de hayallerinizdeki nişan, evlilik yüzüğü, alyans veya mücevher tasarımının gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Randevu Oluşturun

Bouceg mücevherlerini yakından görebilir veya hayalinizdeki özel tasarım o mücevhere  kavuşmak için tasarımcılarımızla görüşebilirsiniz.

10:00
Randevu amacınız

Randevunuz oluşturuldu. Hadi gelin :)

Randevu oluşturun
bottom of page