top of page
 • Nasıl sipariş verebilirim?
  Eğer Bursa’daysanız randevu alıp atölyemizi ziyaret edip bizzat ürünlerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ürünü internet sitemizden inceleyip satın alabilirsiniz. İşlem gerçekleştikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır. Bunun haricinde direkt olarak telefonla iletişim sağlayarak da siparişi verebilirsiniz.
 • Siparişim ne kadar sürede hazırlanır?
  Stokta olan ürünlerimiz aynı iş günü kargoya verilir. Spariş üzerine yapılan ürünlerimizin ortalama teslimat süresi 7-10 gündür. Sipariş oluşturulurken teslimat süresi ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda detaylı bilgilendirilmektesiniz.
 • Yüzük ölçümü nasıl öğrenirim?
  Yüzük ölçünüzü atölyemizde bizim almamız en sağlıklı yoldur. Eğer atölyemize gelemeyecek durumdaysanız yakınınızdaki bir kuyumcudan ölçünüzü aldırıp bize bildirebilirsiniz. Eğer bir arkadaşınıza sürpriz bir yüzük hazırlayacaksanız kullandığı ve yüzük parmağına tam olan bir yüzüğü bize getirebilirsiniz. İp ile ölçü alma vb. yöntemler genelde yanlış sonuç vermektedir. Diğer alternatif ölçü yöntemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ürünlerinizde kullandığınız materyaller nelerdir?
  Ürünlerimizde 14 ve 18 ayar altın veya isteğe bağlı olarak platin ile çalışıyoruz. Taş olarak başta pırlanta olmak üzere safir, zümrüt, turmalin, morganit, yakut gibi değerli doğal taşlar ile çalışıyoruz.
 • Pırlanta yerine sentetik taş kullanıyor musunuz?
  Bouceg Jewellery ‘de hiçbir zaman sentetik taş kullanmıyoruz. Ürünlerimizde sadece pırlanta ve değerli doğal taşlar kullanıyoruz.
 • Ürünleriniz sertifikalı mıdır?
  Bütün taşlı ürünlerimizin garanti sertifikası ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir. Bouceg Jewelry güvencesi altında verilen taş sertifikasına ilaveten 0.40 carat ve üzeri pırlantalar için uluslararası GIA veya HRD sertifikası vermekteyiz.
 • Kendi pırlantamızı ya da doğal taşımızı getirsek onlarla ürün hazırlayabilir misiniz?
  Evet bu şekilde üretim yapmaktayız. Atölyemizi ziyaret ederek ustalarımızla birlikte taşlar incelenip değerlendirilir. Sonrasında tasarımcımız sizin de isteğiniz doğrultusunda özel bir tasarım yapar ve üretime başlarız.
 • Kargo ücreti ödeyecek miyim ve güvenli bir şekilde kargom bana ulaşır mı?
  Satın aldığınız her bir ürün ücretsiz olarak tarafınıza sigortalı kargolanır. Ürün sizlere teslim edilene kadar tüm sorumluluk Bouceg Jewlelry olarak bize aittir.
 • Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
  Evet, tüm Türkiye'ye Bouceg güvencesiyle gönderim yapıyoruz.
 • Web sitenizde kredi kartı ile alışveriş güvenli midir?
  Sitemizde PAY TR alt yapısı kullanılmaktadır. Gönül rahatlığı ve güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.
 • Satın aldığım yüzüğün ölçüsü parmağıma olmazsa ne yapabilirim?
  Satın alığınız yüzük parmağınıza uymadığı durumda ölçü değişimi yapmaktayız. Tam tur ve desenli yüzüklerde ölçü değişimi yapamıyoruz. Bu tür ürünlerde ölçü değişimi gerekiyorsa üretim maliyeti karşılanmak şartıyla yeniden üretim yapıyoruz.
 • Satın aldığım ürünün bakım garantisi var mıdır?
  Bouceg Jewelry mücevherleri 5 yıl bakım garantilidir. Satın aldığınız mücevheriniz ilk günkü ışıltısını kaybetmemesi için Atölyemiz bünyesinde bakımı yapılarak tarafınıza gönderilir. Bakım için kargo masrafı müşteriye aittir?
bottom of page